Главная » 2018 » Декабрь » 7 » Добро існує там, де його творять
13:45
Добро існує там, де його творять

      Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році.
Заходи щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулися також і у Баницькому НВК. Мета заходів: інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра, виховання справжньої людської радості – творення добра для інших. П
сихологом Полятикіною. Т.В оформлено інформаційний стенд «Ми різні, але ми рівні» та виготовлено пам’ятку для батьків « Порада матері, яка має дитину-інваліда». Учні 5 класу переглянули мультфільм з подальшим обговоренням про толерантне ставлення до людей з інвалідністю. З учнями 6 класу проведено урок доброти « Дивіться на нас як на рівних». З учнями 7 класу проведено заняття з елементами тренінгових вправ « Ми різні, але рівні, і світ для нас один». У 10 класі пройшов тренінг « Люди з обмеженими можливостями». З учнями 11 класу проведено заняття з елементами тренінгових вправ до Міжнародного дня з інвалідністю «У світі добра повинно бути більше».

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Просмотров: 15 | Добавил: bos7033