Главная » 2018 » Октябрь » 6 » ЙДЕМО В НОГУ ІЗ СУЧАСНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
22:44
ЙДЕМО В НОГУ ІЗ СУЧАСНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

До школи в перший клас приходять зовсім інші діти. Діти, для яких поняття комп’ютер, інтернет, сайт, вай-фай, смартфон, айфон, онлайн-гра більш зрозуміліші, ніж окремим дорослим. Одним з головних завдань, які вирішують засоби ІКТ є створення єдиного інформаційного простору для учасників навчально – виховного процесу. Так приєднання школи до мережі інтернет дало можливість більш оперативно як отримувати інформаційні, методичні та керівні матеріали від керівних структур, інших навчальних закладів, громадських організацій так і передавати необхідну інформацію.Одним з головних завдань нашої школи за останні роки стала модернізація матеріально – технічної бази і, зокрема, придбання та активне впровадження в педагогічний процес засобів інформаційно-комунікаційних технологій.Незамінним супутником учителя на уроці, відмінним доповненням його слів на уроці є інтерактивна дошка. Така дошка дозволяє учителеві збільшити сприйняття матеріалу за рахунок збільшення кількості ілюстративного матеріалу на уроці, як то картинка з Інтернету або великомасштабна таблиця, текстовий файл або географічна карта. Учні сприймають інформацію швидше, беруть участь у групових дискусіях, роблячи обговорення ще більш цікавими.

Проектори з інтерактивними дошками та мультимедійні комплекси наявні у кабінетах математики, фізики, хімії, географії, історії, біології, української мови, зарубіжної літератури, бібліотеці, у двох кабінетах початкових класів.

Учні 1 класу працюють з новітніми нетбуками, учні 2 класу – з планшетами. На сьогоднішній день у Баницькому навчально-виховному комплексі уроки інформатики проводяться у двох комп’ютерних класах – для молодших школярів та для учнів середньої і старшої ланок

Значно допомагають інтернет-ресурси у підготовці до ЗНО. Учні мають змогу долучатися до різноманітних інтернет-проектів: «Мексіке», «Енергоефективні школи: нова генерація», «Lingva.Skills», «Розумники» (Smart kids) та інші.У школі створено безкоштовно власний шкільний сайт (http://banichinvk.ucoz.ua/). Використання даного веб-ресурсу надало можливість суттєво покращити інформованість учасників навчального процесу, громадськості з проведеними заходами шкільного життя, шкільними новинами тощо.На сьогоднішній день вчителі використовують як готові програмні педагогічні засоби, так і власні презентації, електронні проекти, відеоматеріали, забезпечуючи мультимедійний супровід на уроках та під час проведення позакласних, виховних заходів, родинних свят.

 

 

Просмотров: 48 | Добавил: bos7033