Главная » 2018 » Декабрь » 7 » Хто попереджений – той захищений
13:41
Хто попереджений – той захищений

     1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Баницькому НВК.

Оформлено виставку малюнків «Зупинимо СНІД разом», виготовлено колаж «Знати, щоб жити» та інформаційний куточок « Не дай СНІДу шанс».

Для учнів початкової ланки були проведені заняття: «Цінуй життя – зупини СНІД», казка про Андрійка, який добре знав, що таке ВІЛ\СНІД, «Знати, щоб жити», казка про хлопчика, який живе з ВІЛ.

З учнями 7 класу проведено вікторину «ВІЛ – інфекція», з учнями 10 класу - заняття з елементами тренінгових вправ «СНІД: не залишаймося байдужими». Цікаво пройшла година спілкування з учнями 11 класу на тему «Тільки спільними зусиллями можна зупинити та подолати ВІЛ/СНІД», на якій учні отримали пам’ятки, як себе уберегти від інфікування.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Тільки спільними зусиллями можна зупинити та подолати ВІЛ/СНІД.

 

Просмотров: 10 | Добавил: bos7033