Главная » 2018 » Октябрь » 6 » ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
22:38
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.

У рамках проведення Олімпійського тижня між учнями 1,3 класів пройшли спортивні змагання «Швидкі, спритні, сильні». Для учнів 2, 4 класів було проведено спортивний захід «Як козаки за олімпійське золото змагались». Діти проявляли свої спортивні таланти у таких конкурсах та естафетах «Перегони на конях», «Як козаки картоплю садили», «Як козаки борщ варили», «Перетягування канату», «Переправа». А найбільше дітям сподобався конкурс «Як козаки танцювати вміють». Діти з радістю приймали участь у різних конкурсах.

Протягом тижня діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри», брали участь змаганнях з міні-футболу, естафеті 4x100, забігу на 1000 м.

Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти». Учні змагалися не лише у спритності та витривалості, а у знаннях про олімпійських чемпіонів, спортивні ігри та українських спортсменів.

Просмотров: 23 | Добавил: bos7033