СПИСКИ ВЧИТЕЛІВ 2018-2019

 

Бисько Анатолій Михайлович
Директор Баницького НВК, 
вчитель фізики та астрономії
Закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут за
спеціальністю "математика і фізика". Стаж роботи - 39 р. 
Спеціаліст Вищої категорії, має звання "старший учитель"
 Відмінник освіти України, лауреат обласного конкурсу "Золоте серце" у номінації
"керівник загальноосвітнього навчального закладу"(2010р.)


 

Зенченко Марина Іванівна
 Заступник директора з навчально-виховної роботи
Закінчила Глухівський державний педагогічний університет 
за спеціальністю "Українська мова та література, зарубіжна література, українознавство"
Стаж педагогічної діяльності -9 р. 
Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст"
 
 

 

Скопенко Ольга Іванівна 

Заступник директора  з виховної роботи

Учитель географії
Закінчила  Сумський   державний  педагогічний 
інститут  імені  А.С. Макаренка за спеціальністю "географія та економіка"
 Стаж педагогічної діяльності -18 р.
Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії,
має звання "старший учитель"
Переможець районного конкурсу "Учитель року -2010" у номінації "географія" 
 

 

Мисько Олена Михайлівна
Учитель української мови і літератури
Закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка 
за спеціальністю "українська мова і література"
Стаж роботи  23 р. 
Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії, має звання "старший учитель"
Лауреат ІV етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2007" у номінації "українська мова і література"

 
 
Тарасенко Інна  Миколаївна
Учитель  російської мови і зарубіжної літератури.
Закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені
А.С. Макаренка за спеціальністю "російська мова і література"
Стаж педагогічної діяльності - 25 р.        
        Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії, має  звання "старший учитель"
Лауреат обласного конкурсу "Учитель року-2009" у номінації "зарубіжна література"

 

Баклан Наталія Олексіївна 
Учитель біології  і хімії
 Закінчила  Сумський   державний  педагогічний  інститут  імені  А.С. Макаренка
за спеціальністю "біологія і хімія".
Стаж педагогічної роботи у НВК  - 32 р. 
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії, має звання "старший учитель"
Переможець районного конкурсу "Учитель року - 2004"  у номінації  "біологія"

Соловей Володимир Іванович 

Учитель фізичної культури та предмета
"Захист Вітчизни". Закінчив Сумський державний педагогічний інститут
імені А.С. Макаренка за спеціальністю "фізична культура".
Стаж педагогічної діяльності -32 р.
Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії,
має звання "старший учитель". Відмінник освіти України. Переможець
обласного конкурсу-презентації фізкультурно-оздоровчої роботи у
загальноосвітніх навчальних закладах Сумщини

 


Миськова Алла Василівна 
Учитель початкових класів.
Закінчила Путивльське педагогічне училище за спеціальністю "початкові класи" та
Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка за спеціальністю
"українська мова і література". Стаж педагогічної діяльності -30 р.
Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії. Переможець районного конкурсу
"Учитель року - 2009" у номінації "початкові класи"
 
 
Бисько Надія Олексіївна 
 Учитель математики.
Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут
за спеціальністю "математика і фізика".
Стаж педагогічної діяльності - 39 р. 
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії

Полятикін Олексій Євгенович 
Учитель трудового навчання.
Закінчив Глухівський державний педагогічний інститут за спеціальністю
"трудове навчання і загальнотехнічні дисципліни"
Стаж педагогічної діяльності - 33 р.
 Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії

 
Просяник Сергій Володимирович
Учитель історії та права


 

Мазуренко Світлана Анатоліївна 

Учитель української мови і літератури 
Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут за спеціальністю
"українська мова і література, зарубіжна література"
 Стаж роботи
-  22 р.
 Спеціаліст І
кваліфікаційної категорії

 

                                                                                                      

Рудич Олена Миколаївна

 Учитель початкових класів.
Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут за спеціальністю
"початкові класи і біологія".
Педагогічний стаж - 20 р.
Спеціаліст Вищої кваліфікаційної категорії.
Переможець районного конкурсу "Учитель
року-2011" у номінації "початкові класи"

 

Дворник Тетяна Григорівна 

 Учитель початкових класів.

Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут
за спеціальністю "початкове навчання".
Стаж педагогічної діяльності - 12 р. 
Спеціаліст І  кваліфікаційної категорії



 Лобас Оксана Юріївна
Учитель англійської мови.
 Закінчила Сумський   державний 
педагогічний  інститут  імені 
А.С. Макаренка за спеціальністю "педагогіка і методика середньої
освіти, англійська мова та література, основи інформатики".
Стаж педагогічної діяльності - 17 р.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії

 
Журавльова Олена Анатоліївна
 Вчитель математики та фізики
Закінчила Глухівський державний педагогічний університет
за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика" 
Стаж педагогічної діяльності - 13 р.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії

 

Соколова Наталія Миколаївна
 Вчитель початкових класів.
Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут 
імені С.М. Сергеєва-Ценського за спеціальністю "Початкове навчання"
Стаж педагогічної діяльності - 24 р.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
Лауреат обласного конкурсу "Джерело творчості" (2015 р.)
Лауреат обласного конкурсу "Учитель року" (2017р.) у номінації "Музичне мистецтво"

 

Полятикіна Тетяна Вікторівна
 Практичний психолог 
Закінчила Глухівський державний педагогічний університет 
за спеціальністю "практичний психолог, соціальний педагог" 
Стаж педагогічної діяльності - 7 р. 
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

                                          

Боровик Ірина Олександрівна
Вихователь ДНЗ "Барвінок"
Закінчила Путивльський педагогічний коледж за спеціальністю
 "Вихователь дошкільного закладу" та Глухівський державний педагогічний університет
Стаж педагогічної діяльності - 8 р.
Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії"
 
 
 
Семенцова Марина Юріївна
Вихователь, музичний керівник ДНЗ "Барвінок"
Закінчила 
Глухівський державний педагогічний інститут за спеціальністю
"Педагогіка та психологія (дошкільна)"
Стаж педагогічної діяльності - 28 р.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії
 
 
 
 
Чернівська філія Баницького НВК